Svařujete? Pak Vám budou výrobky značky Fachowiec cenným pomocníkem!
Svařujete? Pak Vám budou výrobky značky Fachowiec cenným pomocníkem!

Jste domácí kutil, kterému není svařování cizí? Uvažujete o koupi nové svářečky a líbí se Vám některý z typů nabízených v našem e-shopu ale značka Welder Fantasy Vám nic neříká? V tom případě čtěte dále a dozvíte se více.

Značka Welder Fantasy patří polské firmě Fachowiec, která vznikla v roce 1991 jako velkoobchod zaměřený na svařovací techniku a pneumatické nářadí. Dnes dodává tento druh zboží obchodníkům a malých a středních provozům (autolakovny a autoservisy) a současně dováží a vyváží do Evropy řadu druhů pneumatického nářadí v nejrůznějším množství. Na výrobní lince, z níž sjíždějí hotové svářečky Welder Fantasy, se současně montují zařízení, jež jsou ve Spojených státech prodávána pod názvem Everlast. Jak u Welder Fantasy, tak u Everlast se používají při výrobě podobné technologie a procházejí stejnou výrobní kontrolou.

Český internetový obchod nářadítechnik.cz navázal spolupráci s firmou Fachowiec v roce 2013 a stal se jeho výhradním českým prodejcem.

Videoprezentace firmy (Polský jazyk)

 

Ať už pro Vaši firmu poptáváte profesionální svářečku, nebo jste domácí kutil shánějící menší zdroj pro domácí dílnu, z produktů firmy Fachowiec si vždy vyberete. V  nabídce se nacházejí jak staré známé „trafosvářečky“, tak novější invertorové zdroje, se kterými můžete svařovat metodami MIG/MAG, MMA, plněným trubičkovým drátem ale i veškerými variantami metody TIG.

Všechny invertorové zdroje využívají technologii IGBT a některé z nich jsou vybaveny i modulem PFC (Power Factor Correction). Ten zvyšuje hodnotu účiníku až k 1 a výrazně tak snižuje energetické ztráty. Pro uživatelovo pohodlí při práci nabízejí zdroje Welder Fantasy dnes již standardní funkce, jakými jsou: Lift Arc, Hot-Start, Arc Force, HF bezdotykové zapálení atd. Dojde-li řeč na svařování, nesmíme zapomenout na příbuznou technologii plazmového řezání. Poohlížíte-li se po zařízení umožňující řezat plazmou, nebudete zklamáni. I pro Vás Fachowiec do svého sortimentu zařadil několik produktů.

 

K čemu by ovšem byla svářečka bez kvalitního hořáku? Fachowiec úzce spolupracuje s firmou Parker Torchology, která vyrábí moderně řešené modely hořáků. Vychází ze zákaznických požadavků – analyzuje kolektiv odborníků, kteří je následně zapracovávají do výrobních plánů. Pod heslem „jednoduché je nejlepší“ byl navržen model hořáku s názvem Supergrip s několika výrobními řadami (Logi-Mig, Digi-Mig, Hybrid-Mig aj).

Část nabídky hořáků Parker pro představu

Zákazníkovi se nabízí výběr z analogicky nebo digitálně řízených hořáků, platí jak pro svářečky, tak pro plazmové řezačky. K bohatému příslušenství, jež má Fachowiec v sortimentu, patří náhradní hubice, difuzory, hořáky a další.

 

Pneumatické nářadí tvoří vedle svařovací techniky druhou velkou oblast, v níž se Fachowiec specializuje. V jeho nabídce naleznete jedno- a dvoupístové olejové kompresory, šroubové kompresory a agregáty italských značek Shamal a Fini. Vynechat nelze ani nabídku lakýrnických stříkacích pistolí, jejichž počet sahá do několika desítek, což jistě uspokojí každého náročného malíře či autolakýrníka. K dalšímu pneumatickému nářadí patří utahováky, filtry, airless zařízení, jednotky úpravy vzduchu a řada dalších.

                        

 

Spolupráce firmy Fachowiec s českým prodejcem nářadítechnik.cz se vyznačuje profesionálním jednáním, vstřícností a zájmem o české zákazníky. Koupíte-li si produkt v e-shopu nářadítechnik.cz , jen tak se nestane, že byste později nesehnali náhradní díly – Fachowiec provádí servisní podporu i po záruce. Dokládá to i jeden příklad realizovaného pozáručního servisu: zákazník potřeboval při generální opravě vyměnit poškozený kryt na ovládacím panelu. Firma jej zdarma dodala po třech letech od koupě i přesto, že se jednalo o výměnu po záruční lhůtě.

 

Sečteno a podtrženo: firma Fachowiec je tvořena profesionály na svém místě, kteří svému oboru rozumí více než dobře. Rozhodnete-li se pro nákup svářečky značky Welder Fantasy, rozhodně se nespálíte.

Děkujeme za přečtení článku a přejeme krásný den. Váš Nářadítechnik.cz