Doprava a platba

  1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím DPD (Direct parcel distribution CZ s.r.o.)
  2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 2 až max. 5 - ti pracovních dní po obdržení objednávky (při platbě předem max. do 2 až 4 prac. dní od obdržení platby). U popisu  Dodáme do 10 dnů se rozumí objednávka u dodavatele a nejbižší dodání na náš sklad do deseti dnů.
  3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list.
  4. Vyhrazujeme si právo na dílčí dodávky zboží, nebo vrácení hotovosti při platbě předem na účet. V případě, když zboží bude vyprodáno a nebude znán nový termín dodání zboží na sklad.

Možnosti platby (Česká Republika)

Dobírka

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky. Zasíláme DPD (Direct parcel distribution CZ s.r.o.). Poštovné vč. doběrečného je stanoveno při objednávce

Bankovní převod

Zboží vám bude odesláno po obržení platby na účet. Platby posílejte na účet č. 2300233825/0600 (MONETA) a nezapomeňte uvést variabilní symbol (č. objednávky). Poštovné je stanoveno při objednávce.

Platba hotovostí při osobním odběru

V tomto případě zaplatíte hotově při převzetí zboží v našem výdejním místě Buchlovice Komenského 751, 68708.


Možnosti platby (Slovenská Republika)

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky. Zasíláme Poštou bez Hranic - . Doba dodání 3 - 5 pracovních dnů. Platit dobírku budete v eurech, dle aktuálního přepočtu z CZK na EUR.