Poloautomatický svářecí zdroj 3 v 1 GRAFMIG 220 180A MIG / MAG MMA TIG-LIFT Welder Fantasy

Dodáme do 10 dnů

Upozorníme vás, až bude produkt znovu k dispozici.

Nastavit upozornění
GRAFMIG220

Multifunkční svářecí zdroj Welder Fantasy GRAFMIG je určeno pro ruční obloukové svařování GMAW (svařování v ochranné atmosféře plynu) - MIG / MAG. Svařování zapomoci drátu samostatně stíněného (dutinkového - flux) FCAW (ochrana bez použití plynu). Obalenou elektrodou MMA (ruční obloukové svařování) a TIG.

Více informací

11 000 Kč vč. DPH

3D Pohled


Multifunkční zařízení Welder Fantasy GRAFMIG je určeno pro svařování materiálů, jako jsou uhlíkové oceli, legované oceli (nerezavějící oceli) a slitiny hliníku. Správně zvolená indukčnost svařování přispívá ke snížení rozstřiku. Závisí to na průměru svařovacího drátu, používaném ochranném plynu, proudové a svařovací poloze. Snížením indukčnosti je oblouk stabilnější a koncentrovanější a tento nárůst přispívá k tvorbě tekutějšího lázně a snížení rozstřiku. Správně vyznačující se stabilní oblouk, rovnoměrný přenos kapek roztaveného kovu je udržována konstantní velikost svarové lázně a reprodukovatelné zvukovou charakteristiku bez rozstřiků a výbuchů.

Svářečka má plynulou regulaci svařovacího proudu a plynulou regulaci rychlosti posuvu drátu. Hodnota podávání drátu je zvolena synergicky ke svařovacímu proudu - spolu se změnou proudu se podávání drátu automaticky změní. Je-li to nutné, může být nastaveno nezávisle na svařovacím proudu.

Přístroj má také nastavení indukčnosti, multifunkční displej, podprogram MMA VRD a je vybaven tepelným ochranným systémem proti přetížení, aby se zabránilo přehřátí.

 

Díky kabelu pro změnu polarity lze metodou FCAW svařovat bez ochranného plynu. Jedná se o metodu, která využívá jádro s vlastním stíněním pro svařování (ve všech polohách) oceli s normální a zvýšenou pevností, nepřesahující 510 MPa. Samotný stíněný drát lze použít v jednostranných a vícevrstvých svařovacích procesech, využívajících zdroje energie s plochou i pádovou charakteristikou. Drát je určen pro obecné výrobní práce, a to i v polních podmínkách, a pro svařovací konstrukcí, které nemají požadavky na odolnost proti nárazu. Svařovací proud DC (-).

Díky použitým tranzistorům IGBT má zařízení účinnost 60% a vyznačuje se nízkou hmotností a bezporuchovou funkčností.

 

Welder Fantasy svářecí zdroj GRAFMIG 220 umožňuje pracovat v režimech:

- MIG / MAG 2T

- MIG / MAG 4T

- FCAW

- MMA DC +

- MMA DC-

- MMA DC + VRD

- MMA DC-VRD

- TIG DC LIFT

 

VLASTNOSTI:

* pevný, kompaktní design,

* malé rozměry a nízká hmotnost,

* IGBT tranzistory,

* 60% účinnost,

* možnost svařování svařovacími dráty 06 - 1.0mm,

* možnost svařování elektrodou o průměru 1,6 - 3,2 mm.

* snadno ovladatelný ovládací panel,

* LCD displej svařovacích parametrů,

* testování drátu,

 

KOMPLETNÍ SADA OBSAHUJE:

- Welder Fantasy GRAFMIG 220 multifunkční zařízení,

- Hořák MB15-3m,

- Hořák TIG 4m,

- Zemnící kleště 2m,

- Držák elektrody 2m,

- Podávací rolna drátu pro hliník, flux drát 0,8 - 0,9 mm,

- podávací rolna drátu pro ocel 06 - 0.8mm,

Zpět nahoru

Mohlo by vás také zajímat

Produkty ze stejné kategorie