Plazma CUTTER 70 SHERMAN PROFI

Dodáme do 10 dnů

SINW-CUTTER70

16 000 Kč vč. DPH

Řezačka CUTTER 70 patří do nové řady zařízení vyrobených v technologii IGBT 200 kHz používané k plazmovému řezání plechů a ocelových dílů, hliníku a mědi. Zařízení se doporučuje zejména pro profesionály v oblastech s vysokým počtem řezacích procesů. Může být použita v interiéru nebo exteriéru, pokud není vystavena přímým povětrnostním vlivům.
Přístroj má hořák 6m standartu Trafimet, ionizační zapalování HF, pilotní oblouk a integrovaná obslužná jednotka s regulátorem a tlakoměrem pro regulaci a kontrolu tlaku na ovládacím panelu.

Sada obsahuje také zemnicí kabel se svorkou

INFO:
Pilotní oblouk:
Předfuk plynu trvá asi 2 sekundy. Po uplynutí této doby je zapálen tzv. pilotní oblouk (Pilot Arc) mezi tryskou a elektrodou vysokým napětím s vysokou frekvencí.
Pilotní  oblouk usnadňuje zapálení vlastního řezacího oblouku a obvykle trvá, podle konstrukce stroje, 2 až 3s. Namáhá tepelně trysku, a proto její životnost je dána
kromě jiného i počtem startů a délkou hoření pilotního oblouku.

HF - vysokofrekvenční zapalování:
Při vysokofrekvenčním zapalování (HF) je oblouk inicializován bezkontaktně vysokofrekvenčním impulsem, pouze přiblížením trysky ke svařovanému materiálu a stiskem tlačítka rukojeti hořáku.
Specifikace:

Zpět nahoru

Mohlo by vás také zajímat

Produkty ze stejné kategorie