Svářecí invertor DIGIMIG 200GD synergie - 200A 30%

Skladem

SDIGITECMIG200GD

11 990 Kč vč. DPH

Synergický svařovací stroj DIGIMIG 200GD se používá pro ruční svařování oceli a neželezných kovů. Přístroj je určen pro profesionály, kteří oceňují kvalitu a spolehlivost. Umožňuje svařování metodami MIG / MAG, MMA (potažená elektroda) a Lift TIG. Může být také použit pro tvrdé pájení (do 3 mm) pozinkovaných plechů. Díky změně polarizace zařízení umožňuje svařování metodou MIG / MAG pomocí standardních svařovacích drátů v ochranném plynovém stínění a plněného drátu (FLUX) .
Svářečka umožňuje připojení SPOOL GUN pistole (SG) s miniaturním podavačem drátu D100 pro použití ocelového drátu nebo neželezného barevného takže můžete vařit dvěma různými dráty aniž by jste museli dráty přehazovat v zařízení. Digitální ovládání umožňuje plné nastavení parametrů, dynamiku oblouku, vlastností a provozního režimu svářečky. Synergická nastavení používaná ve svařovacím stroji výrazně zjednodušují jeho provoz a umožňují jeho použití osobami s méně zkušenostma a nebo nadšencům.
Zařízení má paměť posledního nastavení, tj. Když je vypnuto a znovu zapnuto, obnoví se poslední nastavení parametrů a možnost uložit 30 programů nastavení (10 pro každou metodu svařování).
Zařízení je vyráběno v technologii IGBT, což umožňuje výrazné snížení hmotnosti a rozměrů svářecího stroje a zvýšení účinnosti při současném snížení spotřeby energie. Svařovací stroj se používá v uzavřených nebo krytých místnostech, které nejsou vystaveny přímému vlivu počasí. Sada obsahuje svařovací hořák MIG a zemnící vodič.

Specifikace:

Zpět nahoru

Mohlo by vás také zajímat

Produkty ze stejné kategorie